Realiser din boligdrøm

Ønsker du hjelp med boligkjøp eller tomtesalg? Vi svarer deg så fort det lar seg gjøre. Spør oss gjerne om priser og hvordan du skal få gjennomført ditt prosjekt.

Våre medarbeidere

Christoffer Gusterud

Christoffer Gusterud

Daglig leder

post@gusterudbygg.no  

978 38 070

MERETE VEUM

Merete Veum

Økonomiansvarlig

merete@gusterudbygg.no

978 38 071

EVEN SKILLEBEKK KRISTIANSEN

Even Skillebekk Kristiansen

Boligrådgiver

even@gusterudbygg.no

978 38 078

Martin Vestreng

Martin Vestreng

Boligrådgiver

martin@gusterudbygg.no

978 38 073

Elise Gusterud

Elise Gusterud

Marked / Interiørarkitekt

elise@gusterudbygg.no

970 62 111

Tove Veronica

Tove Veronica Renslo

Kommunikasjonsleder

tove@gusterudbygg.no

978 38 081

Thore Johnsen

Thore Johnsen

Produksjonsleder

thore@gusterudbygg.no

978 38 072

Kåre Martin Sandvold

Kåre Martin Sandvold

Serviceansvarlig

km@gusterudbygg.no

978 38 074

David Pettersen

David Pettersen

Byggeleder / tømrer

david@gusterudbygg.no

978 38 076

Dan Andre Lunde

Dan Andre Lunde

Byggeleder / tømrer

dan@gusterudbygg.no

978 38 079

Ted

Ted Robinsson

Elementleder / tømrer

ted@gusterudbygg.no

978 38 080

Petter Sannerhaugen

Petter Sannerhaugen

Teamleder / tømrer

petter@gusterudbygg.no

978 38 077

Fredrik Harder Folden

Fredrik Harder Folden

Teamleder / tømrer

fredrik@gusterudbygg.no

 

Tor Erik Stensjøen

Tor Erik Stensjøen

Teamleder / tømrer

tor.erik@gusterudbygg.no

 

Eirik

Eirik Kalheim

Teamleder / tømrer

eirik@gusterudbygg.no

 

Eivind

Eivind Corneliussen

Tømrer

eivind@gusterudbygg.no

Thorgeir

Thorgeir Berg

Tømrer

torgeir@gusterudbygg.no

emil

Emil Sandvold

Tømrer

emil@gusterudbygg.no

Vitalijus

Vitalijus Klerickas

Tømrer

vitalijus@gusterudbygg.no

Torbjørn Wickstrøm

Torbjørn Wickstrøm

Tømrer

torbjorn@gusterudbygg.no

 

Omar Alomar

Omar Alomar

Tømrer

omar@gusterudbygg.no

Terese

Terese Tenold

Tømrer lærling

terese@gusterudbygg.no

heath

Heath van Selm

Tømrer / hjelpearbeider

heath@gusterudbygg.no

Jacek Malczewski

Jacek Malczewski

Tømrer / hjelpearbeider

jacek@gusterudbygg.no

 

Tom Gusterud

Tom Gusterud

Rigg / lageransvarlig

tom@gusterudbygg.no

 

Gusterud Bygg AS

Sundgata 3

2080 Eidsvoll

Kontaktinformasjon

Åpningstider

08:00 - 16:00 

hCaptcha