Realiser din boligdrøm

Ønsker du hjelp med boligkjøp eller tomtesalg? Vi svarer deg så fort det lar seg gjøre. Spør oss gjerne om priser og hvordan du skal få gjennomført ditt prosjekt.

Våre medarbeidere

Christoffer Gusterud

Christoffer Gusterud

Daglig leder
post@gusterudbygg.no  
978 38 070

MERETE VEUM

Merete Veum

Økonomiansvarlig
merete@gusterudbygg.no
978 38 071

EVEN SKILLEBEKK KRISTIANSEN

Even Skillebekk Kristiansen

Boligrådgiver
even@gusterudbygg.no
978 38 078

Martin Vestreng

Martin Vestreng

Boligrådgiver
martin@gusterudbygg.no
978 38 073

Elise Gusterud

Elise Gusterud

Marked / Interiørarkitekt
elise@gusterudbygg.no
970 62 111

Tove Veronica

Tove Veronica Renslo

Kommunikasjonsleder
tove@gusterudbygg.no
978 38 081

Thore Johnsen

Thore Johnsen

Serviceansvarlig
thore@gusterudbygg.no
978 38 072

David Pettersen

David Pettersen

Byggeleder / tømrer
david@gusterudbygg.no
978 38 076

Kåre Martin Sandvold

Kåre Martin Sandvold

Byggeleder / tømrer
km@gusterudbygg.no
978 38 074

Ted

Ted Robinsson

Elementleder / tømrer
ted@gusterudbygg.no
978 08 080

Petter Sannerhaugen

Petter Sannerhaugen

Teamleder / tømrer
petter@gusterudbygg.no
978 38 077

Fredrik Harder Folden

Fredrik Harder Folden

Teamleder / tømrer
fredrik@gusterudbygg.no
476 35 149

Tor Erik Stensjøen

Tor Erik Stensjøen

Teamleder / tømrer

tor@gusterudbygg.no
908 02 178

Eirik

Eirik Kalheim

Teamleder / tømrer

eirik@gusterudbygg.no
988  55  334

Dan Andre Lunde

Dan Andre Lunde

Tømrer

dan@gusterudbygg.no
951 19 729

Vitalijus

Vitalijus Klerickas

Tømrer
vitalijus@gusterudbygg.no

Eivind

Eivind Corneliussen

Tømrer
eivind@gusterudbygg.no

Omar Alomar

Omar Alomar

Tømrer lærling
omar@gusterudbygg.no

Terese

Terese Tenold

Tømrer lærling
terese@gusterudbygg.no
907 02 700

Torbjørn Wickstrøm

Torbjørn Wickstrøm

Tømrer lærling
torbjorn@gusterudbygg.no
461 86 283

Yvonne Kårstad Iversen

Yvonne Kårstad Iversen

Tømrer lærling
yvonne@gusterudbygg.no
465 36 160

Kevin

Kevin Tittel

Tømrer / hjelpearbeider
kevin@gusterudbygg.no
427 87 027

heath

Heath van Selm

Tømrer / hjelpearbeider
heath@gusterudbygg.no

Jacek Malczewski

Jacek Malczewski

Tømrer / hjelpearbeider
jacek@gusterudbygg.no
986 50 462

Tom Gusterud

Tom Gusterud

Rigg / lageransvarlig
tom@gusterudbygg.no
920 56 791

Gusterud Bygg AS

Sundgata 3

2080 Eidsvoll

Kontaktinformasjon

Åpningstider

08:00 - 16:00